227. Októberi aukció > Északi-tengeri fények (Peer Gynt illusztráció)

136. Bernáth Aurél (Marcali, 1895 - Budapest, 1982)

Északi-tengeri fények (Peer Gynt illusztráció)

akvarell, papír

350*247 mm

j.b.l.: BA

oeuvre katalógus szám: 1959/20, Bernáth Aurél hagyatékából