136. Bernáth Aurél (Marcali, 1895 - Budapest, 1982)
Északi-tengeri fények (Peer Gynt illusztráció)
akvarell, papír
350*247 mm
j.b.l.: BA
oeuvre katalógus szám: 1959/20, Bernáth Aurél hagyatékából