227. Októberi aukció > "Tájkép ciprusokkal"

137. Pleidell János (Hontfüzesgyarmat, 1915 - Dunaújváros, 2007)

"Tájkép ciprusokkal"

akvarell, papír

370*570 mm

j.j.l.: Pleidell

ho.: kiállítási cédula 1999