227. Októberi aukció > "Révfülöp varázsa"

138. Pleidell János (Hontfüzesgyarmat, 1915 - Dunaújváros, 2007)

"Révfülöp varázsa"

olaj, vászon

60*70 cm

j.j.l.: Pleidell