248. Karácsonyi online aukció > Ceruza és töltőtoll

107. Ceruza és töltőtoll

20. sz. közepe, "Warranted" jelzéssel, 14 k arany borítás, behozatali jellel, vésett "SK" monogrammal, sérült

h: 11,3 cm