42. Fűszertartó pár
Pest, 1847, 13 latos antik ezüst, 1807 utáni raktárjelzettel, Josef Pieroth (?) töredékes mesterjegy, (Brestyánszky Nr. 155 és 293)
102 g; 4*9,2*7 cm