248. Karácsonyi online aukció > Fűszertartó pár

42. Fűszertartó pár

Pest, 1847, 13 latos antik ezüst, 1807 utáni raktárjelzettel, Josef Pieroth (?) töredékes mesterjegy, (Brestyánszky Nr. 155 és 293)

102 g; 4*9,2*7 cm