54. Kehely
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Telcs György mesterjegy, préselt test, art deco díszítéssel és talpán: 1910-1935 Vilmától emlékfelirattal
100 g; m: 15,5 cm