248. Karácsonyi online aukció > Kehely

54. Kehely

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Telcs György mesterjegy, préselt test, art deco díszítéssel és talpán: 1910-1935 Vilmától emlékfelirattal

100 g; m: 15,5 cm