248. Karácsonyi online aukció > Szoliter gyűrű

127. Szoliter gyűrű

20. sz. vége, 2005 utáni fémjel, 14 k ródiumozott fehérarany, 1 db modern csiszolású briliáns cca. 0,1 ct (M1, W, VVS2)

1,3 g