248. Karácsonyi online aukció > Női karóra

102. Női karóra

20. sz. eleje, 14 k arany tok és rugós szíj, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, tokszám: 98071, arab számos számlap, működőképes, tisztításra szorul

Btto: 24,4 g