248. Karácsonyi online aukció > Szelence

59. Szelence

Bécs, 18..., 13 latos antik ezüst, belül aranyozva, "H.V" mesterjegy, vésett, gilosált díszítéssel, kis sérüléssel

44 g; 6,7*4*1,3 cm