248. Karácsonyi online aukció > Csésze, 2 db

55. Csésze, 2 db

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Anton H. Zipper mesterjegy, egyik fül javított, fémnyomott lemez, kis hibával, üvegbetéttel

148 g; m: 6,4 cm