248. Karácsonyi online aukció > Kitűző

113. Kitűző

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany, hurkolt fazon, végdíszeken 2 db hollandi rózsa csiszolású gyémánttal és 2 db fehér igazgyönggyel, poncolt, sérült, lemez megnyílva, "FZ" mesterjegy

3,5 g