248. Karácsonyi online aukció > Cigarettatárca

58. Cigarettatárca

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "PJ" mesterjegy, gilosált, "Dr. S.G." monogramos címerpajzzsal díszítve

192,2 g; 12,5*8,2*1 cm