248. Karácsonyi online aukció > Tintatartó

10. Tintatartó

Herend, 20. sz. első fele, 1839-1939-es jubileumi bélyegzéssel, zöld szalagdíszes, aranyozott porcelán, kis tálkán téglalap test, fedéllel

14*7,6 cm