248. Karácsonyi online aukció > Vanitas

5. Vanitas

Zsolnay gyár, Pécs, 20. sz. eleje, eozinmázas porcelánfajansz, alján domború körpecséttel, ML jelzéssel, sérült

9*6,5 cm