248. Karácsonyi online aukció > Női karóra

101. Női karóra

Svájc, 1920 körül, "Extra Erax" jelzetű számlap, szögletes, art deco tok 1937-1966 közötti budapesti fémjellel, 14 k arany, tokszám: 3075, sodort fekete szíj, aranyozott fém csattal, szerkezet javításra szorul

Btto.: 11,9 g