248. Karácsonyi online aukció > Tubákos szelence

60. Tubákos szelence

Bécs (?), 184(?), 13 latos antik ezüst, belül tűzaranyozva, "MK" mesterjegy, vésett díszítéssel, sérült

46 g; 6,6*4,*1,5 cm