50. Cigarettatárca
német, 1900 körül, hold korona fémjel, 1902-1937 közötti pesti behozatali jel és hivataljel, 900 ezrelékes aranyozott ezüst, "LA" mesterjegy, fedlapon matt fehér zománcozással
76 g; 7,5*5,2*0,7 cm