248. Karácsonyi online aukció > Cigarettatárca

50. Cigarettatárca

német, 1900 körül, hold korona fémjel, 1902-1937 közötti pesti behozatali jel és hivataljel, 900 ezrelékes aranyozott ezüst, "LA" mesterjegy, fedlapon matt fehér zománcozással

76 g; 7,5*5,2*0,7 cm