248. Karácsonyi online aukció > Fülbevaló pár

123. Fülbevaló pár

20. sz. vége, 2006 utáni fémjel, 925 ezrelékes ezüst, csepp alakú, fehér biwa gyöngyök, 3-3 cirkóniával

8,5 g