248. Karácsonyi online aukció > Gyűrű

116. Gyűrű

20. sz. vége, 2016 utáni fémjellel ellátva, 925 ezrelékes ezüst, szecessziós fazon, két fejben 4-4 db cirkóniával

3,5 g