248. Karácsonyi online aukció > Fülbevaló pár és függő

131. Fülbevaló pár és függő

20. sz. vége, 14 k fehérarany, budapesti fémjellel, 3 db fehér tenyészetett gyöngy és 3 db cirkónia díszítéssel

7 g