248. Karácsonyi online aukció > Fűszertartó

43. Fűszertartó

19. sz. első fele, 13 latos antik ezüst, belül tűzaranyozva, "HL" mesterjegy és vésett "GL" tulajdonosi monogram

66,7 g; 3*7,5*6 cm