248. Karácsonyi online aukció > Keresztelőpohár

56. Keresztelőpohár

Pest (?), 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "PD" mesterjegy, hengeres test, gilosált gépi vésettel és üres monogrammezővel, sérült talplemezzel

54 g; m: 6,7 cm