111. Nyakék
20. sz. vége, 2009 utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k fehérarany, anker láncon, karmos foglalatban, 3 db csepp csiszolású szintetikus rubin és 9 db briliáns cca. 0,45 ct
5,6 g