45. Sószóró és fűszertartó
Bécs, 185..., 13 latos antik ezüst, "AW" mesterjegy, és Bécs, 184..., 13 latos antik ezüst, "FT" mesterjegy, kis sérüléssel
55 g; m: 2,7-7,5 cm