280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Tálalószekrény

628. Tálalószekrény

209*130,5*66 cm

osztrák, 18. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással jávorfa, topolyafa és cseresznyefa intarziával, eredeti zárszerkezetekkel, öntött sárgaréz veretekkel, felújított