628. Tálalószekrény
209*130,5*66 cm
osztrák, 18. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással jávorfa, topolyafa és cseresznyefa intarziával, eredeti zárszerkezetekkel, öntött sárgaréz veretekkel, felújított