640. Smizett
152,2*106*58 cm
magyar, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és paliszander, geometrikus intarziával, öntött sárgaréz veretekkel, fekete lakkfestett oszlopokkal