280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Smizett

640. Smizett

152,2*106*58 cm

magyar, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és paliszander, geometrikus intarziával, öntött sárgaréz veretekkel, fekete lakkfestett oszlopokkal