280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Komód

663. Komód

89*127*56 cm

francia, 1900 körül, tölgyfa alapon mahagóni és paliszander borítással, geometrikus intarziával, aranyozott sárgaréz veretekkel, tetején profilált márványlappal