280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Szalonasztal

738. Szalonasztal

73*127 cm

magyar, 20. sz. eleje, asztallap: fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa, topolyafa és mahagóni berakással, faragott, pácolt bükkfa lábazaton, sérült