280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Szalonasztal

734. Szalonasztal

69*105*91 cm

angol, 19. sz. vége, kétoldalán lehajtható asztallap, diófa borítással, esztergált és faragott, diófa lábazaton, görgőkön, kis sérüléssel