280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Állótükör konzollal

665. Állótükör konzollal

300*117*34 cm

osztrák, 1900 körül, fa korpuszon aranyozott blondelmassza díszítéssel, sérült, hiányos