666. Falióra
h: 101 cm
svéd, 20. sz. eleje, jelzett: "Rob. Engström Stockholm", felesütős szerkezet, zománcfestett, római számos számlap faragott, aranyozott fa óratok, hátoldalán beégetett gyártói pecsét, ingával, kulccsal