280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Falióra

666. Falióra

h: 101 cm

svéd, 20. sz. eleje, jelzett: "Rob. Engström Stockholm", felesütős szerkezet, zománcfestett, római számos számlap faragott, aranyozott fa óratok, hátoldalán beégetett gyártói pecsét, ingával, kulccsal