667. Falióra
h: 92 cm
svéd, 20. sz. eleje, jelzett: "Isak Mobeck Norrköping", felesütős szerkezet, zománcfestett, arabszámos számlap, faragott, aranyozott fa óratok, ingával, kulccsal