280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Falióra

667. Falióra

h: 92 cm

svéd, 20. sz. eleje, jelzett: "Isak Mobeck Norrköping", felesütős szerkezet, zománcfestett, arabszámos számlap, faragott, aranyozott fa óratok, ingával, kulccsal