280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Szalonasztalka

766. Szalonasztalka

58*54,5*76 cm

angol, 1900 körül, tömör diófa, jávorfa intarziával, faragott és esztergált lábazaton, két oldalt lehajtható asztallappal, görgőkön, sérült