280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Saroktéka

767. Saroktéka

92,5*61*37,5 cm

Nyugat-Európa, 19. sz., festett fenyőfa, orientalizáló jelenetekkel, fém zsanérokkal, sérült, zárszerkezet pótolt, kulcs nélkül