280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Úti íródoboz

763. Úti íródoboz

18*50*24 cm

angol, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, intarziás díszítéssel, sárgaréz címerpajzzsal, belsejében 3 kis fiókkal, 1 db tintatartóval, sérült