763. Úti íródoboz
18*50*24 cm
angol, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, intarziás díszítéssel, sárgaréz címerpajzzsal, belsejében 3 kis fiókkal, 1 db tintatartóval, sérült