280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Utcai verkli

709. Utcai verkli

164*132*61 cm

19. sz. vége, forgató karral működő szerkezet, egy zenehengerrel, feketére festett fenyőfa zeneház, faragott, festett fa díszítéssel, "CostaB. Torino" felirattal, felújított