280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Vitrin

630. Vitrin

163*94*77 cm

magyar, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, esztergált polctartókkal, 1 db kulccsal