280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Támlásszék, 5 db

733. Támlásszék, 5 db

91,5*44*47 cm

magyar, 1850 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és cseresznyefa intarziával