280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Imazsámoly

713. Imazsámoly

100*69,5*44,5 cm

magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, felnyíló lapja mögött egy polccal, kárpitozott térdeplővel, sérült