636. Egyajtós szekrény
186,5*109*60,5 cm
magyar, 1850 körül, fenyőfa alapon diófa és topolyafa borítással, jávorfa intarziával, alul egy fiókkal, polcos, 2 db kulccsal, kis sérüléssel