280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Egyajtós szekrény

636. Egyajtós szekrény

186,5*109*60,5 cm

magyar, 1850 körül, fenyőfa alapon diófa és topolyafa borítással, jávorfa intarziával, alul egy fiókkal, polcos, 2 db kulccsal, kis sérüléssel