280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Játékasztal

732. Játékasztal

nyitva: 66,5*86,5*89 cm, csukva: 71*89*43,5 cm

angol, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, faragott és esztergált, diófa lábazaton, kinyitható asztallapján posztó rátéttel, sérült