280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Komód

686. Komód

92*112*45 cm

magyar, 1930 körül, festett fa, faragott, aranyozott díszítésekkel, aranyozott sárgaréz veretekkel, tetején márványlap, 1 veret hiányzik, kulcs nélkül, sérült