280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Smizett pár

632. Smizett pár

98*64,5*48 cm

magyar, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon topolyafa és diófa borítással, sárgaréz veretekkel, sérült