773. Ebédlőasztal
76*130*110 cm, kihúzva h: 390 cm
magyar, 1910 körül, tölgyfa alapon mahagóni borítással, tömör mahagóni lábain jávorfa intarziával és sárgaréz papucsokkal, lapján és vendéglapjain posztó borítással, kihúzható, sérült