280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Szerelmesek

498. Belányi Viktor (Nyitraludány, 1877 - Budapest, 1955)

Szerelmesek

olaj, vászon

47*29 cm

j.n. h.o.: felirat