280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Szivarkínáló asztalka

780. Szivarkínáló asztalka

80*43*36 cm

angol, 19. sz. vége, dió és diógyökér borítással, felnyíló lapja alatt négy, fedeles kivehető tároló dobozzal, faragott, esztergált lábazatán görgőkkel, kulcs nélkül