280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Torreádor, 1963

569.

Torreádor, 1963

színezett litográfia, papír

380*280 mm

j.j.l.: Jean Cocteau 1963 (nyomaton), b.l.: 7/200