280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Írószekreter

715. Írószekreter

183*93*50 cm

magyar, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon diófa borítással, intarziás díszítéssel, faragott lábazaton, írólapja mögött 4 kis fiókkal és rekeszekkel, sérült