280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Irattartó doboz

765. Irattartó doboz

30,5*20*22 cm

angol, 19. sz. vége, mahagóni, sárgaréz veretekkel, fedele belsejében csillagintarziával, belül rekeszekkel, zárszerkezet hiányzik, kulcs nélkül