280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Redőnyös írószekreter

635. Redőnyös írószekreter

112*127*65 cm

magyar, 19. sz. közepe, fenyőfa alapon diófa borítással, redőnye mögött 6 kis fiókkal, préselt sárgaréz zárpajzsokkal, sérült